Whatsapp İletişim Hattı

STÜDYOLAR

FLORYA

Amerikan film merkezi 2002 yılında Beşyol, Küçükçekmece’de kuruldu. Kurucumuz Süleyman ipek tarafından AFM’nin ilk kurulduğu, geliştiği yer ve merkezdi. AFM kuruluşundan itibaren hızlı ve istikrarlı bir büyüme kaydetti. 2019 yılında açılan Florya şubesi AFM’nin beşinci şubesiydi ve yeni merkez haline getirildi. 20 kişilik stüdyoda en güçlü teknik ve uzman ekipleri sayesinde; cam filmi, PPF, renkli folyo, seramik kaplama, boyasız göçük düzeltme ve tuning hizmetlerinde her zaman kendini geliştirerek, sektördeki son gelişmeleri dikkate alarak, en üst düzey teknolojiden yararlanarak en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sağlamaktadır. İhtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen misyonuyla faaliyet göstermektedir.

FLORYA Şubesi
Fotoğraflar

BAHÇELİEVLER

Bahçelievler şubesi Amerikan film merkezinin ikinci şubesi olarak 2009 yılında açıldı. Her AFM şubesi gibi Bahçelievler şubesi de sektörün ihtiyaçlarına en üst düzeyde cevap verecek hizmetler sağlamakta, AFM kalitesini ve yaratıcılığını yaymaktadır. Ana hedef olarak araç sahiplerinin memnuniyetini temel almaktadır. Bu hedef sonucunda; kusursuz hizmeti yüksek kaliteli malzemeler, deneyim ve tecrübeyle birleştirerek faaliyet göstermektedir. Yapılan işlerden her biri, sonuçtan araç sahiplerinin beğenisi, sevinci ve iyi yapılmış bir iş hissi ile teslim edilmektedir.

BAHÇELİEVLER Şubesi
Fotoğraflar

BEYLİKDÜZÜ

Amerikan film merkezinin üçüncü şubesi olarak 2011 yılında Yakuplu’da Hürriyet bulvarında açılan Beylikdüzü şubesi, AFM hizmet ve kalitesini en üst düzeyde sunan şubelerimizden biridir. Kuruluşundan itibaren yoğun bir şekilde faaliyet gösteren şubemiz uzman ekipleri ve ustaları sayesinde en kaliteli ve profesyonel hizmetleri vermektedir. Cam filmi, PPF, renkli folyo, seramik kaplama, boyasız göçük düzeltme ve tuning hizmetlerinde sektörün isteklerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. AFM’nin tüm şubelerinde olduğu gibi kaliteli hizmeti, güvenirliği ve hizmet sağladıkları araç sahiplerinin memnuniyetini amaç edinerek; dikkatle ve özveriyle hizmet vermektedir.

BEYLİKDÜZÜ Şubesi
Fotoğraflar


“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.”

- Süleyman İpek