Whatsapp İletişim Hattı

HAKKIMIZDA

AMERİKAN FİLM MERKEZİ

AFM, 2002 yılında Süleyman İPEK tarafından otomobil sahiplerinin arabalarını koruma olanaklarını artırabilecekleri, güvenilir bir bakım hizmeti alabilecekleri, araçlarını geliştirme ve stil değişiklikleri yaptırabilecekleri bir merkez oluşturmak hedefiyle kuruldu. Kuruluşumuzdan itibaren araç kaplama ve cam filminde önde gelen, yenilikçi anlayışımız ile birçok ünlü firmaya hizmet vermekteyiz. Her geçen gün hizmetlerimize yenilerini ekliyoruz ve yaptığımız işi çok ciddiye alıyoruz. Otomobil ve diğer araç sahipleri için en üst kalitede ürün ve hizmet sunuyoruz.


Otomobil endüstrisi cam filmi ve araç kaplamada son on yılda olgunlaştı ancak AFM’nin cam filmi uygulama hizmeti ve kaplama uzmanlığı; tecrübesi, yaratıcı düşünme, verdiğimiz her hizmetin yeni yollarını geliştirme ve ileri bir yaklaşımı nedeniyle üst seviyelere yükseldi. Bu sayede Türkiye’de önde gelen araç kaplama ve cam filmi merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

AMERİKAN FİLM MERKEZİ
AMERİKAN FİLM MERKEZİ

“İlk günkü stratejimiz bugün de aynı: çok çalışın, kalıcı ilişkiler yaratın ve en kaliteli işi teslim edin.”

- Süleyman İpek


Misyonumuz

AFM hizmet verdiği her gün herkes için ihtiyaçları anlamayı, doğru çözümler üretmeyi ve memnuniyete dayalı hizmet vermeyi amaç edinmektedir. Araç Kaplama ve cam filmi marka imajını güçlendirerek; arabaların bakım, koruma ve geliştirme çözümlerini tanıtmayı ve bu hizmetleri en iyi şekilde gerçekleştirme gayretiyle faaliyet gösteriyoruz. Bu sayede araba sahiplerinin, sürücülerinin ve yolcularının güvenliğini sağlamakta, değer kaybını önlemekte, beklenmeyen masraflardan korumakta ve araçlara istenilen en iyi ve en yeni tasarımları sunmaktayız. Her geçen gün AFM hizmetine duyulan güveni arttırarak en üst düzey memnuniyet sağlamayı, yaptığımız her işi mutlaka en iyi şekilde başarmayı amaçlayan misyonumuzla hareket ederek, hizmet verdiğimiz herkesle yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmayı amaç ediniyoruz.

Vizyonumuz

AFM’nin kurulduğu ilk günden itibaren büyük hedeflerle yola çıktık. Sektörümüzdeki bütün gelişmeleri yakından inceleyerek yeniliklerin öncüsü olmak, müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmet kalitemizi daha üst seviyelere taşımak, dünya standartlarında gösterdiğimiz hizmetimiz ile profesyonel iş gerektiren çalışmalarımızla değerli müşteriler edinmek daima hedefimiz oldu. 2002 yılından bu yana doğaya ve çevreye karşı sorumluluk bilincimizle hareket ediyor; kaliteli eğitim, sürdürülebilirlik ve inovasyon hedeflerimizle faaliyet gösteriyoruz. Hedefimiz dünyanın en büyük araç kaplama ve cam filmi şirketlerinden biri olmak, yaptığımız her işte en iyiyi, kaliteyi ve güveni önceleyerek; ilham veren, değişime ve gelişime liderlik eden bir şirket olmaktır. Ayrıca 2025 yılı sonuna kadar tüm Türkiye’de büyük şehir merkezlerinde birçok şube açmayı planlıyoruz.